BİRSEV Kundura 1978 yılında Kemeraltı İzmir'de küçük bir atölye içinde üretime başladı. Zamanla ihtiyaçlara cevap veremeyen bu küçük atölye 1997 yılında, ayakkabı üreticilerine özel üretim bölgesi olan Işıkkent'e taşındı.

Üst kalite deri bayan ayakkabı üretiminde söz sahibi bir firma olan Birsev Kundura, Türkiye'nin en bilinen çok mağazalı markalarıyla işbirliği yapmaktadır. Firmaya özel tasarım, renklendirme, kendi markalarıyla üretim deneyimli personelimiz tarafından el işçiliği ile gerçekleştirilmektedir.

İlkbahar / Yaz ve Sonbahar / Kış koleksiyonlarımız BARGELLO markamızla klasik ayakkabı, stiletto, yüksek topuklu sandalet, bot ve çizme olarak senede 2 defa müşterilerimizin beğenilerine sunulmaktadır.

Yurt içi toptan satışlarımızın yanı sıra yurt dışında da birçok ülkeye ihracat gerçekleştirmekteyiz. Almanya, İtalya, Yunanistan, Bulgaristan, İran, Ukrayna, Arnavutluk, Lübnan, İzlanda düzenli ihracat yaptığımız ülkeler arasındadır. Yaptığımız çalışmalar, katıldığımız ve katılacağımız yurt içi ve yurt dışı fuarlar ile daha çok ülkeye ulaşmayı hedeflemekteyiz.

Müşterilerimizin beklentileri bizim için çok değerlidir. Yüksek kalitede üretim ve hizmet sunmaya devam edeceğiz...

Birsev Shoes was established in 1978 in Izmir - Turkey. In 1997 the company moved from a small workshop to an area where all the shoe manufacturers in Izmir are gathered.

Our company is specialized in the production of handmade leather women shoes for over 35 years. We collaborate with well known multi store brands in Turkey and wholesalers and stores worldwide . Apart from our own collections with our brand; BARGELLO, we also offer custom made design, colouring, branding. Our handmade production are handled with our skilled shoemakers.

We design 2 collections in a year; Spring / Summer and Autumn / Winter covering classic shoes and fashionable stilettos, high heel sandals, boots.

We offer real leather handmade shoes and welcome all partners from all over the world.